Fal Bakan Fincan


Falcılar çok kızacak. Artık iyi bir falcı aramanıza gerek kalmadı. Falcı ayağınıza geldi. Falcı kahve fincanı ile istediğiniz anda falınıza bakın. devamı...
19,90 TL

Ürün Etiketleri

falcı kahve fincanıBirçoğumuz kahve içtikten sonra söyle dikkatlice ters çevirip etraftakilere fal bakan var mı diye sormuşuzdur ya da bu hizmeti ücretli olarak almışızdır. Neyseki artık fala kendi kendine bakabilen bir fincanımız var. 

İlk bakışta kapatılmış normal bir kahve fincanına benzese de 

MAGIC TURKISH COFFEE CUP ile fincanı elinize alıp sorunuzu sorun sonra fincanı çevirip cevabı görün. Tekrar tekrar kullanılabilir.

Gizemli kahve fincanı özel tasarımı sayesinde iki düzine cevabı içinde barındırır ve sorularınıza farklı farklı cevaplar verir.

Gizemli fincan yanınızdaysa kahve pişirmenize, soğumasını beklemenize gerek yok.

Ne demişler fala inanma, falsız da kalma.

Magic Turkish Cofee Cup ile sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilir. Kahve falını seven arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Sihirli kahve fincanı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık kutusunda gönderilecektir.

Ürünümüz kutulu ve orjinaldir.

fal bakan fincan kullanım

Fal Bakan Sihirli Fincan Nasıl Kullanılır:

Kullanımı çok basit. Önce fincanın yanıtlamasını istediğimiz soruyu içimizden geçiriyoruz(soruya odaklanmak burada çok önemli). Sonrasında fincanın cevap veren kısmı alta gelecek şekilde biraz sallıyoruz(ne ise halim o çıksın falım demeyi ihmal etmeyin). Kapalı şekilde duran fincanı ters çevirin. Sihirli kahve fincanı içinizden geçirdiğiniz soru veya tuttuğunuz dilek ile ilgili size cevabı ekranında gösterecektir.

Atalarımız ne güzel söylemiş. Fala inanma falsız da kalma.

Not: Fal bakan fincan her zaman doğruları göstermeyebilir. Fincanın cevaplarına göre hisse senedi almak veya iş arkadaşınızın arkanızdan dolaplar çevirdiğini düşünmek tehlikeli olabilir.

fal bakan fincan alt

fal bakan fincan üst

fal bakan fincan kutu


Fal Bakan Fincan sevdiklerinize hediye etmeniz için sizi bekliyor.
 • Fotoğraf Fal Bakan Fincan
  Fotoğraf Fal Bakan Fincan
 • Fotoğraf Fal Bakan Fincan
  Fotoğraf Fal Bakan Fincan
 • Fotoğraf Fal Bakan Fincan
  Fotoğraf Fal Bakan Fincan
 • Fotoğraf Fal Bakan Fincan
  Fotoğraf Fal Bakan Fincan